volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Völkl Code UVO 15/16 + vázání xMotion 11.0 D

Kód: LSS5088
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 12 990 Kč s DPH
Běžná cena: 19 999 Kč
Sleva: 7 009 Kč
{{cluster.nazev}}
Kategorie:   crosscarve (výborný výkon na sjezdovce i v neupraveném terénu)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:   122 - 76 - 104
Délky a rádius:   161 cm (14.8 m), 168 cm (16.4 m), 175 cm (18.0 m), 182cm (19.7 m)
 
Jádro:   celodřevěné Full Sensor Wood Core
Konstrukce:   Power Construction, Powered by Steel, Sidewall, UVO
Vázání:   xMotion 11.0 D Code, DIN 4-11, váha lyžaře cca 50-105 kg
(kvalitní vázání pro turisticko-sportovního až sportovního lyžaře, D-označuje možnost rychlého přestavení vázání na jakoukoliv velikost boty)

 

Popis:

Nová sportovní univerzálka od Völklu - Code UVO pro sezónu 2015/2016 se stále dřevěnou konstrukcí vhodná pro střední oblouk. Měkčí model oproti modelům Code Speedwall. Stále velmi kvalitní plnědřevěná konstrukce bez titanalu, ale vyztužena "plechem". Tento model je tedy pohodovější a tolerantnější vůči chybám oproti Code Speedwall. Velmi klidné vedení i v dlouhém oblouku i při vyšších rychlostech nejen díky stále kvalitní konstrukci, ale také díky novému tlumícímu prvku UVO v přední části lyže. Výborný průjezd v měkčích podmínkách díky širšímu středu 76 mm. Dobrá tolerance odpoledních měkčích podmínek a možnost i občasného "zabloudění" mimo upravenou sjezdovku. Lyže využívající nový koncept průhybu lyže Tip and Tail Rocker u tohoto modelu se snahou o vysoce sportovní až závodní pojetí. Styčné body skluznice jsou posunuty blíže ke středu lyže a umožňují lepší točivost v pomalejší rychlosti a při rychlejší jízdě po zapojení celé délky dociluje lyže v delším oblouku vyšší stability. Díky tomuto systému lyže Code zažívají i návrat k prodlužování délky lyží a to cca o 10 cm než byli zákazníci v poslední době zvyklí. Záleží ovšem na zkušenostech konkrétního lyžaře a jeho požadavcích.

Doporučená délka: -15 cm až 0 cm od výšky postavy

V případě jakýchkoliv dotazů na tento model nás můžete kontaktovat.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. A zvláště u modelů, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vysokých rychlostech, je požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon, můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Vázání Xmotion
Ideální systém kolejnicového propojení lyže + vázání vyvinuté společnostmi Völkl a Marker zaručující jak snadnou montáž, tak špičkový přenos síly na hranu lyže bez jakýchkoliv ztrát.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.