volkl
blizzard
head
dalbello
technica
holmenkol
leki

Lyže Volkl Racetiger SC UVO neon yellow 15/16 + vázání xMotion 11.0 D

Kód: LSS5076
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 12 490 Kč s DPH
Běžná cena: 19 999 Kč
Sleva: 7 509 Kč
{{cluster.nazev}}
Kategorie:   slalomka (špičkový výkon na upravené sjezdovce)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:   122-72-105
Délky a rádius:   155 cm (12.2 m), 160 cm (13.1 m), 165 cm (14.0 m), 170 cm (15.0 m), 175 cm (17.5m)
Jádro:   Full Sensor Woodcore
Konstrukce:   Powered by Steel, Sidewall
Vázání:   xMotion 11.0 D, DIN 4-11, váha lyžaře cca 50-105 kg
(kvalitní vázání pro turisticko-sportovní a sportovní lyžaře s možností rychlého přestavení na jakoukoliv velikost boty)

Popis:

Nový model "odladěné" slalomky Racetiger SC Uvo od Völklu na sezónu 2015/2016 vhodný na krátký až středně dlouhý oblouk pro jízdu jak na upraveném terénu, tak díky širšímu středu 72mm i s možností občasného zabloudění do neupraveného terénu. Odladěná (měkčí) varianta od "závodní" slalomky Racetiger Speedwall SL. Oproti staršímu modelu pod stejným označením došlo k výraznému rozšíření pod botou na 72mm pro širší záběr použití i v rozoraném terénu. K pohodlnému projetí měkčích podmínek Vám pomůže i nově osazený Tip Rocker v přední části (mírně ohnutá špička umožňuje i rychlejší nakrojení oblouku). Jedna z výborně hodnocených slalomek dle ski testů na trhu.  Lyže osazená vyzkoušenou kvalitní dřevěnou konstrukcí Full Senzor Woodcore. Výborné držení na hraně na zledovatělém podkladu při vysokých rychlostech i v táhlém oblouku, zvláště u nižší váhové kategorie lyžařů. Stabilitě napomáhá i osazený tlumič vibrací v přední části - UVO. Vysoce sportovní charakter lyže pro nižší váhovou kategorii lyžařů, od váhy cca 90 kg spíše turisticko sportovní charakter. Až neuvěřitelná snadnost přechodu z oblouku do oblouku.

Výborná varianta lyží co lze na krátký až středně dlouhý oblouk zakoupit pro turisticko-sportovního až sportovního lyžaře, který potřebuje na lyžích i občas "vysadit" a hledá slalomové pojetí lyží s dobrým chováním i v neupraveném terénu.

Info pro více se orientující lyžaře.

Možná jste si všimli, že od loňské je zrušena celá řada velmi oblíbených modelů Tigershark. Není to náhoda, že tento model letošní slalomky převzal dá se říci tvar nejoblíbenějšího Tigersharku 10 FT. Předělána byla konstrukce na Sidewall a byl přidán přední rocker a tlumič UVO. A je na světě vlastně taková "crossově" pojatá slalomka.

Doporučená délka: -15 až -5 cm od výšky postavy

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon, můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Vázání xMotion

Nový systém kolejnicového propojení lyže + vázání + deska vyvinuté společnostmi Völkl a Marker zaručující jak snadnou montáž, tak špičkový přenos síly na hranu lyže bez jakýchkoliv ztrát. Možnost rychlého přestavení vázání na jakoukoliv velikost boty. Deska je nově vrtaná přímo do lyže a poté systémové řešení propojení deska a vázání.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.