volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Head WC Rebels iSpeed Pro 19/20 + vázání FF EVO 14

Kód: LSS5407
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Head
Dostupnost:Objednávky, vykrytí od srpna 2019
Naše cena: 20 990 Kč s DPH
Běžná cena: 24 140 Kč
Sleva: 3 150 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Head WC Rebels iSpeed Pro 19/20 + vázání FF EVO 14
Kategorie:   obřačka (špičkový výkon na upravené sjezdovce)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:   119-68-99 (180cm)
Délky a rádius:   170 cm (16.1 m), 175 cm (17.1 m), 180 cm (18.0 m), 185 cm (19.1 m)
Jádro:   celodřevěné sendvičové
Konstrukce:   Sendvičová konstrukce Graphene Worldcup, KERS, technologie inteligence, závodní strukturovaná skluznice UHM C, deska Race Plate WCR14
Vázání:   Head FF EVO 14, DIN 5-14, váha lyžaře cca 50-135 kg
(kvalitní vázání pro sportovního lyžaře)

 

V ceně namontovaná deska Raceplate WCR 14 bez tlumiče Dampener Kit, který je možné dodatečně montovat. Tlumič Dampener Kit.

Popis:

Nová oblíbená velmi povedená komerční obřačka pro sezónu 2019/2020 s již "rozumným" krojením pro středně dlouhý až dlouhý oblouk osazená pevnější deskou Raceplate WCR 14 používanou u modelů RD pod názvem WC Rebels iSpeed Pro se závodní konstrukcí pro jízdu na převážně upraveném svahu. Možnost využití tlumícího prvku Dampener Kit. Dle trendů rozšířená konstrukce pod botou 68mm pro lepší chování i v měkčím terénu. Kvalitní plnědřevěná konstrukce vhodná i pro vyšší váhovou kategorii lyžařů se sportovními ambicemi. Lyže osazená od loňské sezóny osvědčenou technologii KERS (Kinetic Energy Recovery System). Systém, který dokáže ovlivnit podélnou tuhost lyže v její zadní části. Tento čip v sobě akumuluje energii, kterou automaticky vrací zpět a zvyšuje tak dynamiku lyže. Lyže jsou díky této technologii živější při výjezdu z oblouku. Výborné držení na tvrdém až zledovatělém podkladu i při velmi vysokých rychlostech.

I když systém KERS může vyvolat na mnoha tvářích úsměv, pravdou je, že lyže vyniká výbornou stabilitou na hraně a její dynamika je prostě úžasná.

Vysoce sportovní charakter lyže při zachování i určité tolerance vůči chybám lyžaře. Lyže vhodná pro lyžaře, který hledá špičkový přenos síly na hranu, vysokou stabilitu i ve vyšších rychlostech a netroufá si vybírat v kategorii lyží pro Masters natož v kategorii nově krojených lyží men nebo lady Fis.

Doporučená délka: 0 až +10 cm k výšce postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. A zvláště u modelů, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vysokých rychlostech, je požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.