volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Blizzard Quattro RX 17/18 + Xcell 14 Demo

Kód: LSS5426
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Blizzard
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 16 999 Kč s DPH
Běžná cena: 27 499 Kč
Sleva: 10 500 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Blizzard Quattro RX 17/18 + Xcell 14 Demo
Kategorie:   crosscarve - allmountain race (50% upravená - 50% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:   129-84-113 (174 cm)
Délky a rádius:   167 cm (14.5 m), 174 cm (16.0 m), 181 cm (17.5 m)
Jádro:   dřevěná sendvičová konstrukce
Konstrukce:   dřevěná sendvičová konstrukce, dvojité titanové, magneziové a karbonové zesílení, DuraTec, 100% Sidewall
Vázání:   Xcell 14 Demo, váha lyžaře cca 60-135 kg
(vysoce kvalitní vázání od Markru pro systém IQ Blizzard s kovovou výztuží paty pro sportovní až vysoce sportovní lyžaře)

 

Tento model je v 1.jakosti, možno dodat v 2.jakosti se slevou 1.000,-Kč, info na tel.608 33 08 14.

Popis:

Zcela nový nejvyšší model nové řady Quattro od Blizzardu na sezónu 2016/2017 (pro nadcházející sezónu 17/18 se nemění) pro vysoce sportovní lyžaře se snahou univerzálního charakteru v tomto modelu spíše inklinující ke středně dlouhému až dlouhému oblouku jak na upravený tvrdý terén, tak i pro občasné zabloudění do měkčích podmínek. Výborné držení na tvrdém podkladu i ve velmi vysokých rychlostech. Jedna z nejpoctivějších konstrukcí v lyžích v této době, kdy se každý výrobce snaží lyže ošidit jak se dá. Nejvyšší řada Quatrro má vnitřní konstrukcí totožné dva modely. Tento širší model Quattro RX 84mm pod botou široký určený spíše pro středně dlouhý oblouk a druhý Quttro RS široký pod botou 69mm určený pro krátký oblouk a na převážně upravený podklad.

Šíře 84 mm pod botou znamenala dříve sice velmi dobré chování v čerstvě napadaném sněhu, ale již horší chování díky měkčí torzi na tvrdém podkladu. U tohoto modelu a modelu Quattro 8.4 TI je tato doba ovšem minulostí a věřte, že tyto vrcholové modely Vás překvapí právě i ve špičkovém chování na zledovatělých sjezdovkách. To vše i díky minimálnímu rockeru 2mm ve špičce nastaveném pro velmi zdatné, sportovně laděné lyžaře. Přijďte se podívat k nám na prodejnu jak vypadá nová doba Blizzardu.

Více jak špičkové hodnocení předchůdce tohoto modelu G-Power FS  v testech, ve většině ski-testech jasná jednička mezi top univerzálkami. Jeden z řady modelů potvrzující návrat Blizzardu mezi přední výrobce lyží. Jste výborným lyžařem? Nechcete vyhraněnou lyži jako je slalomka a obřačka, ale hledáte něco mezi se stejně dobrou stabilitou na hraně i při velmi vysokých rychlostech? Tak to je možná ono.

Doporučená délka: -15 až -0 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. V této sezóně již mohu potvrdit, po kladných zkušenostech z minulých sezon, že jsme schopni nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

Blizzard 15/16:
Nový majitel Tecnica Group od sezóny 2010, nové konstrukce, nové geometrie prokrojení, velké investice do závodního oddělení a noví jezdci. Výsledky v posledních letech jasně ukazují, že snaha se vyplatila. Všechny testované modely se dostavají do top čtyřky. I z osobních zkušeností můžeme potvrdit, že pro mnohé lyžaře budou tyto modely velmi příjemným překvapením. Lepší držení na hraně, rychlejší odezva, stabilita v oblouku. Výborná kvalita za stále velmi rozumné ceny.

Vázání IQ
Ideální systém kolejnicového propojení lyže + vázání vyvinuté společnosti Blizzard a Marker zaručující jak snadnou montáž, tak špičkový přenos síly na hranu lyže bez jakýchkoliv ztrát.

Kopírovaní našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.