volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Völkl Racetiger SW GS R , pl. 9 mm, Uvo 17/18

Kód: LSS7000
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 13 990 Kč s DPH
Běžná cena: 23 290 Kč
Sleva: 9 300 Kč
{{cluster.nazev}}
Völkl Racetiger SW GS R , pl. 9 mm, Uvo 17/18
Kategorie:   závodní obřačka (80% upravená, 20% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   vysoce sportovní lyžař
Rozměry:    
Délky a rádius:  

178 cm (102-65-88, rádius 23m)

Jádro:   plně dřevěné sedvičové
Konstrukce:   sedvičová konstrukce Speedwall Multilayer Woodcore, Powered by Titanium, Makrer WC Piston Control 9 mm, závodní skluznice P-Tex 4500, Fis approved for Continental Cup and Masters
Vázání:   dodáme dle konkrétního požadavku, doporučujeme Marker TC 14 nebo XCell 16, atd...

 

Dodáváme race sortiment pro přední týmy v ČR včetně servisní činností na strojním vybavení Montana. Zabýváme se dodávkami nejenom závodních lyží, ale i dodávkami servisního vybavení Holmenkol, Vola, atd.. Vykrýváme za zvýhodněné ceny i veškerý sortiment Leki, POC, atd..

Individuální cenová nabídka na dotaz (tel.: 608 330 814 nebo na prodejně), první jakost přes výhradního dovozce pro ČR - žádné dovozy 2. a 3. jakostí,  speciální ceny pro týmy a individuální členy Lyžařského svazu!

Popis:

Závodní obřačka ze závodního oddělení Volkl pro sezónu 2017/2018 nejen pro závodní lyžování (použití u kategorie junior a Masters) s velmi kvalitní plnědřevěnou konstrukcí pro špičkový přenos síly na hranu lyže. Lepší tlumení vibrací pro klidnější průběh oblouku nejen díky konstrukci ale i osazením UVO stabilizátoru..

Umíte dobře lyžovat, vozíte se rádi rychle a chcete přesné vedení v oblouku? Tak tohle je ono. Lyže vhodná nejen na závody, ale pro svůj ještě "rozumný" rádius i pro dobře lyžující veřejnost.

Na dotaz dodáme i jiné délky.

Závodní lyže Völkl Racetiger Speedwall GS R + tlumící prvek UVO + deska pod vázání Marker WC Piston Control 9 mm

Konstrukce a technologie:
- tvar průhybu Tip Rocker
- tlumič nežádoucích vibrací UVO (tlumí ve třech směrech)
- kvalitní dřevěné jádro Speedwall Multilayer Woodcore
- sendvičová konstrukce, doplněná o zesílené pláty titanalu - Powered by Titanium
- úprava pevných bočnic speedwall (zaručují vyšší kluznost) - Sidewall
- deska pod vázání s integrovaným tlumičem Makrer WC Piston Control 9 mm
- rychlá závodní skluznice P-Tex 4500

 

Nabízíme zkušenosti v oblasti závodního lyžování a s výběrem konkrétního modelu Vám rádi poradíme.

Doporučená délka: -5 cm až +5 cm od výšky postavy

 

I tyto téměř dokonalé lyže je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vyšších rychlostech, je tento požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Nabízíme nejen špičkový servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

V našem sortimentu najdete na prodejně v Praze taktéž široký sortiment vybavení pro domácí servis. Individuální tvorba cen.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.