volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Blizzard FIREBIRD HRC 19/20 + vázání Marker XCELL 12 DEMO

Kód: LSS6504
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Blizzard
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 18 999 Kč s DPH
Běžná cena: 23 399 Kč
Sleva: 4 400 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Blizzard FIREBIRD HRC 19/20 + vázání Marker XCELL 12 DEMO
Kategorie:   crosscarve-allmountain (70% upravená - 30% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:   126-76-107 (182 cm)
Délky a rádius:   158 cm  (13.0 m), 166 cm (14.5 m), 174 cm (15 m), 182 cm (17.0 m)
Jádro:   dřevěná sendvičová konstrukce
Konstrukce:   Dřevěná závodní sendvičová konstrukce; dvojité titanové zesílení; C-Spine; C-Armor; GripWalk; DuraTec; 100% side wall, Full Camber
Vázání:   XCell 12 Demo, váha lyžaře cca 50-115 kg
(nové špičkové vázání od Markru pro systém IQ Power Blizzard s kovovou výztuží paty pro vysoce sportovní lyžaře ve vyšší váhové kategorii)

 

Popis:

Zcela nová vysoce sportovní lyže od Blizzardu pro sezónu 2019/2020 se závodní konstrukcí Firebird HRC  vhodná na středně dlouhý oblouk pro jízdu převážně na upraveném terénu s velmi dobrou tolerancí měkčích podmínek díky středu pod botou 76mm. Konstrukčně stejná lyže jako WRC, SRC osazená deskou pro rychlé přestavení vázání. Sidewall boční hrana pro vyšší torzní tuhost lyže a lepší přenos síly na hranu. Navíc je tento model osazen karbonovým plátkem pod vázáním pro větší dynamiku lyže a lepší tlumení vibrací ve vyšších rychlostech. Geometrie lyže umožňuje celkem slušnou toleranci průjezdnosti i v měkčích podmínkách. Špičkové držení na hraně na zledovatělém podkladu i při velmi vysokých rychlostech. Vysoce sportovní charakter lyže při zachování i určité tolerance vůči chybám lyžaře. Další z top modelů pro střední oblouk, co Vám pro sezónu 2019/2020 Blizzard připravil.

Nejste si jisti zda obřačku nebo slalomku? Hledáte něco mezi, ale z jistotou na hraně? Nechcete rocker? Tohle by mohlo vyhovovat. Výborná konstrukce, poctivý camber, stabilita na hraně, přesné vedení v oblouku. Tato lyže, která je přesně postavená mezi variantu obřákovou WRC a slalomovou SRC bude určitě jednou z požadovaných variant v sezóně 2019/2020.

Blizzard dnes patří k nejprogresivnějším značkám na trhu Již od roku 2010 patří do skupiny Tecnica group, která investuje do této značky až neuvěřitelné prostředky do vývoje. Radikální změny co cca dva roky a vždy posunutí hranic kam až posunout kvalitu lyží. To vše velmi kladně hodnoceno snad ve všech odborných testech-poslední roky vždy v kategoriích na předních pozicích. Prodáváme Blizzardy již od roku 1995 a za ty léta byly doby dobré i zlé, od roku 2010 jsou změny neuvěřitelné a dnes můžete vyzkoušet, když si v kolekci správně vyberete jak funguje Blizzard, když je ve skvělé formě.

Doporučená délka: 0 až -10 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon můžeme potvrdit, že jsme schopni nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

Kopírovaní našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.

 

markuswischenbart.eu