https://www.traditionrolex.com/15
volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Bazar lyží

Máme pro Vás omezenou nabídku použitých lyží, převážně juniorek. Nejedná se o klasický bazar, ale o použité lyže našich kamarádů a lidí pohybujících se okolo naší prodejny. Převážně se budeme snažit o nabídku zánovních závodních juniorek, které jsou vhodné nejenom pro dětské závodění, ale jsou schopny nabídnout dle našich zkušeností i velmi dobrou oporu pro středně lyžařsky zdatné děti. Možná budete překvapeni jak velký posun je schopné Vaše dítě udělat jenom tím, že mu nabídnete lyži, na kterou se může spolehnout. V některých případech je právě tato volba použitých sendvičových kvalitních lyží lepší variantou než volba nové klasické vyplastované juniorky. U těchto závodních juniorek nabízíme našim zákazníkům i následný odkup těchto lyží poté co jejich potomek odroste.

S výběrem Vám radi pomůžeme jak na prodejně, tak na tel.čísle 608 330 814. Také Vám rádi nabídneme informaci o modelech, které teprve připravujeme do naší nabídky.
Najdete zde i nabídku na námi testované lyže s pouze mírným opotřebením, které Vám nabídneme s plnou zárukou nových lyží.

Odkaz na sekci bazaru zde.