volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Kastle RX12 SL FACTORY FIS WC 2022/2023 + Plate 14mm

Kód: LSS5557
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Kastle
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 20 430 Kč s DPH
Běžná cena: 29 190 Kč
Sleva: 8 760 Kč
{{cluster.nazev}}
Kastle RX12 SL FACTORY FIS WC 2022/2023 + Plate 14mm
Kategorie: závodní slalomka (80% upravená, 20% neupravená sjezdovka)
Lyžař: vysoce sportovní lyžař
Rozměry:  
Délky a rádius: 

157 cm, rádius 12,0m
162 cm, rádius 12,2m
165 cm, rádius 12,5m

 

Jádro: plně dřevěné sedvičové
Konstrukce:  
Vázání: Marker Race plate 14mm, vázání dodáme dle požadavku, připraveno pro montáž vázání řady Marker

 

Nově od sezóny 2021/2022 se stáváme distributory závodních lyží KASTLE do klubů a oddílů v ČR jako partneři firmy Levelsportkoncept! Slevové programy na tel.: 608 330 814.

Kvalitní, legendární značka nově pod českým vedením pro Vás připravila zcela novou řadu závodních lyží! 

 

Dodáváme race sortiment pro přední týmy v ČR včetně servisní činností na strojním vybavení Montana. Zabýváme se dodávkami nejenom závodních lyží, ale i dodávkami servisního vybavení Holmenkol, Vola, atd.. Vykrýváme za zvýhodněné ceny i veškerý sortiment Leki, POC, atd..

Individuální cenová nabídka na dotaz (tel.: 608 330 814 nebo na prodejně), první jakost přes výhradního dovozce pro ČR - žádné dovozy 2. a 3. jakostí,  speciální ceny pro týmy a individuální členy Lyžařského svazu!

Popis:

Závodní slalomka ze závodního oddělení Kastle pro sezónu 2022/2023 nejen pro závodní lyžování s velmi kvalitní plnědřevěnou konstrukcí pro špičkový přenos síly na hranu lyže. 

Umíte dobře lyžovat, vozíte se rádi rychle, chcete přesné vedení v oblouku a máte rádi rychlý přechod z oblouku do oblouku? Tak tohle je ono. Lyže vhodná nejenom na závody, ale i pro dobře lyžující veřejnost.

Nabízíme zkušenosti v oblasti závodního lyžování a s výběrem konkrétního modelu Vám rádi poradíme.

Doporučená délka: -15 cm až -5 cm od výšky postavy

 

I tyto téměř dokonalé lyže je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vyšších rychlostech, je tento požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Nabízíme nejen špičkový servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

V našem sortimentu najdete na prodejně v Praze taktéž široký sortiment vybavení pro domácí servis. Individuální tvorba cen.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.