volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Völkl Racetiger SL 19/20 + vázání rMotion2 12 GW Race

Kód: LSS5597
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 12 990 Kč s DPH
Běžná cena: 23 490 Kč
Sleva: 10 500 Kč
{{cluster.nazev}}

tepsteel.com

 

Kategorie:   slalomka (špičkový výkon na upravené sjezdovce)
Lyžař:   vysoce sportovní
Rozměry:   127-68-103
Délky a rádius:   150 cm (10.2 m)155 cm (11.0 m), 160 cm (11.8 m), 165 cm (12.6 m), 170 cm (13.4 m)
Jádro:   celodřevěné Speedwall Multilayer Wood Core
Konstrukce:   Sandwich Sidewall, Powered by Titanium, Full Speedwall, UVO 3D, Tip Rocker, Base P-Tex 4500
Vázání:  

rMotion2 12 GW Race, DIN 4-12, váha lyžaře cca 50-115 kg
(nové vysoce kvalitní vázání s kovovou výztuží paty pro sportovní a vysoce sportovní lyžaře s možností rychlého přestavení na jakoukoliv velikost boty)

Toto vázání je kompaktabilní se sjezdovými botami, které mají podrážku Grip Walk.

 

Popis:

Nový přepracovaný model velmi oblíbené závodní slalomky pro trh od Völklu na sezónu 2019/2020 vhodný na krátký až středně dlouhý oblouk pro jízdu na převážně upraveném terénu. Pokračování jedné z nejlépe hodnocených slalomek dle ski testů na trhu, velmi kladně hodnocená pro svoji až neuvěřitelnou hravost. Lyže osazená vyzkoušenou vysoce kvalitní plnědřevěnou konstrukcí využívající Sandwich Sidewall s Titanalem. Oproti loňsku další změna geometrie a osazení stabilizátoru UVO 3D, pracujícího ve třech směrech. Špičkové držení na hraně i na zledovatělém podkladu při velmi vysokých rychlostech. Při jízdě v neupraveném terénu je díky středu 68mm potřeba již větší kontrola lyže (oproti starším modelům došlo ke zlepšení chování v neupraveném terénu díky rozšíření středu z 66mm na 68mm a nápomocen je také přední rocker, který nejenom rychleji nakrojí oblouk, ale lépe i "vypluje" v mírně rozoraném terénu). Díky "neošizené" konstrukci je tato top slalomka velmi stabilní i v držení v táhlejším oblouku. Až neuvěřitelná snadnost přechodu z oblouku do oblouku. Dá se říci, že se jedná o to nejlepší, co lze na krátký až středně dlouhý oblouk zakoupit pro sportovního lyžaře, když pomineme RD slalomky, které je u nás možné zakoupit taktéž.

Při vyzkoušení tohoto modelu pochopíte, proč se na svazích stále "žlutí" a co znamená "kam se podívám, tam točím".

Budete zajisté překvapeni, že jde stále zlepšovat i již tak ideální vybavení.


Doporučená délka: -15 až -5 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon, můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Vázání rMotion2

Nový od sezóny 2014/2015 systém kolejnicového propojení lyže + vázání + deska vyvinuté společnostmi Völkl a Marker zaručující jak snadnou montáž, tak špičkový přenos síly na hranu lyže bez jakýchkoliv ztrát. Možnost rychlého přestavení vázání na jakoukoliv velikost boty. Deska je nově vrtaná přímo do lyže a poté systémové řešení propojení deska a vázání.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.