volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Völkl Racetiger SC yellow 19/20 + vázání VMotion 12 GW

Kód: LSS5600
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 13 490 Kč s DPH
Běžná cena: 19 990 Kč
Sleva: 6 500 Kč
{{cluster.nazev}}
Kategorie:   slalomka (špičkový výkon na upravené sjezdovce)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:  

123-70-101

119-71-100 (175 cm)

Délky a rádius:   150 cm (10.5 m), 155 cm (11.3 m), 160 cm (12.1 m), 165 cm (13.0 m), 170 cm (13.9 m), 175 cm (16.6m)
Jádro:   Full Sensor Woodcore
Konstrukce:   Powered by Steel, Full Sidewall
Vázání:  

VMotion 12.0 GW, DIN 4-12, váha lyžaře cca 50-115 kg
(kvalitní vázání pro sportovní až vysoce sportovní lyžaře s možností rychlého přestavení na jakoukoliv velikost boty)

Vázání vMotion GW je plně kompaktabilní se sjezdovými botami s podrážkou Grip Walk.

 

Popis:

Nový model "odladěné" slalomky Racetiger SC ve žlutém provedení od Völklu na sezónu 2019/2020 vhodný na krátký až středně dlouhý oblouk pro jízdu jak na upraveném terénu, tak díky širšímu středu až 71mm i s možností občasného zabloudění do mírně neupraveného terénu. Odladěná (měkčí) varianta od "závodní" slalomky Racetiger Speedwall SL. Oproti starším modelům pod stejným označením došlo ke změně krojení se šíří pod botou až na 71mm pro širší záběr použití i v rozoraném terénu. K pohodlnému projetí měkčích podmínek Vám pomůže i nově osazený Tip Rocker v přední části (mírně ohnutá špička umožňuje i rychlejší nakrojení oblouku). Jedna z výborně hodnocených slalomek dle ski testů na trhu.  Lyže osazená vyzkoušenou kvalitní dřevěnou konstrukcí Full Senzor Woodcore. Výborné držení na hraně na zledovatělém podkladu při středně vysokých rychlostech i v táhlém oblouku, zvláště u nižší váhové kategorie lyžařů. Stabilitě napomáhá i osazený tlumič vibrací v přední části - UVO. Vysoce sportovní charakter lyže pro nižší váhovou kategorii lyžařů, od váhy cca 90 kg spíše turisticko sportovní charakter. Až neuvěřitelná snadnost přechodu z oblouku do oblouku.

Výborná varianta lyží co lze na krátký až středně dlouhý oblouk zakoupit pro turisticko-sportovního až sportovního lyžaře, který potřebuje na lyžích i občas "vysadit" a hledá slalomové pojetí lyží s dobrým chováním i v mírně neupraveném terénu.

Oproti sezóně 2018/2019 se tato odladěná slalomka více prokrojila a je blíže postavená k provedení Racetiger SL, model SC je pouze měkčí.Crossově pojatou slalomkou se dá dnes spíše považovat model Deacon 74.

Doporučená délka: -15 až -5 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon, můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Vázání VMotion

Nový systém kolejnicového propojení lyže + vázání + deska vyvinuté společnostmi Völkl a Marker zaručující jak snadnou montáž, tak špičkový přenos síly na hranu lyže bez jakýchkoliv ztrát. Možnost rychlého přestavení vázání na jakoukoliv velikost boty. Deska je nově vrtaná přímo do lyže a poté systémové řešení propojení deska a vázání.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.