volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Völkl Racetiger RC Black 19/20 + vázání VMotion 12 GW

Kód: LSS5607
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 13 490 Kč s DPH
Běžná cena: 19 990 Kč
Sleva: 6 500 Kč
{{cluster.nazev}}
Kategorie:   obřačka (špičkový výkon na upravené sjezdovce)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:  

123-70-103 165 cm

119-72-101 170 cm

119-71-100 175 cm

Délky a rádius:   165 cm (13.0 m), 170 cm (16.4 m), 175 cm (16.6m)
Jádro:   Full Sensor Woodcore
Konstrukce:   Powered by Steel, Full Sidewall, 3D Uvo
Vázání:  

VMotion 12.0 GW, DIN 4-12, váha lyžaře cca 50-115 kg
(kvalitní vázání pro turisticko-sportovní a sportovní lyžaře s možností rychlého přestavení na jakoukoliv velikost boty)

Toto vázání je kompaktabilní se sjezdovými botami, které mají podrážku Grip Walk.

 

Popis:

Nový model "odladěné" obřačky Racetiger RC Black od Völklu na sezónu 2019/2020 vhodný na středně dlouhý až dlouhý oblouk pro jízdu jak na upraveném terénu, tak s možností občasného zabloudění do neupraveného terénu. Odladěná (měkčí) varianta od "závodní" obřačky pro trh Racetiger Speedwall GS. Oproti staršímu modelu pod stejným označením došlo k návratu k poctivější konstrukci vnitřního jádra a k úpravě krojení lyže se šíří pod botou na 70 až 72 mm (dle délky) pro širší záběr použití i v rozoraném terénu. K pohodlnému projetí měkčích podmínek Vám pomůže i nově osazený Tip Rocker v přední části. Lyže osazená vyzkoušenou kvalitní dřevěnou konstrukcí Full Senzor Woodcore. Výborné držení na hraně i na zledovatělém podkladu při vysokých rychlostech. Stabilitě napomáhá i osazený tlumič vibrací v přední části - 3D UVO. Vysoce sportovní charakter lyže pro nižší váhovou kategorii lyžařů, od váhy cca 95 kg spíše turisticko sportovní charakter.

Výborná varianta pro sportovního lyžaře, který hledá lyži na střední až dlouhý oblouk a nechce "dupat" do lyží celý den s dobrým chováním i v neupraveném terénu.

Doporučená délka: -10 až +5 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon,  můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Vázání VMotion

Nový systém kolejnicového propojení lyže + vázání + deska vyvinuté společnostmi Völkl a Marker zaručující jak snadnou montáž, tak špičkový přenos síly na hranu lyže bez jakýchkoliv ztrát. Možnost rychlého přestavení vázání na jakoukoliv velikost boty. Deska je nově vrtaná přímo do lyže a poté systémové řešení propojení deska a vázání.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.

Aby zůstala atraktivní po mnoho let, musí každá žena dodržovat určitá pravidla péče o sebe. Který? Učíme se to od srbského modelu a podnikatelky Ireny Markovic. Irena Markovic se narodila v Srbsku a získala vzdělání ve dluhu ve Vídni. Již brzy se zajímala o svět kouzla. Svou kariéru modelování zahájila při studiu na Vienna Business School Handelsakademie. Již v roce 2007 dosáhla Irena Markovic své slávy 1. místa v obsazení známé módní značky. Poté přišly nejen četné natáčení a televizní pořady, ale i různé pozvánky na známé veřejné akce. Ale jak můžeš být krásný po 30. Irena Markovic nám ráda sdělí její tajemství krásy.

 

Wie man nach 30 schön bleibt von Irena Markovic