volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Völkl Deacon 74 black 19/20 + vázání rMotion2 12 GW

Kód: LSS5636
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 14 990 Kč s DPH
Běžná cena: 23 990 Kč
Sleva: 9 000 Kč
{{cluster.nazev}}
Kategorie:   crosscarve (špičkový výkon na sjezdovce i v neupraveném terénu)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:   125 - 74 - 104
Délky a rádius:   163 cm (14.0 m), 168 cm (15.0 m), 173 cm (16.0 m), 178cm (17.0 m)
 
Jádro:   celodřevěné Speedwall Multilayer Wood Core
Konstrukce:   Power Construction, Powered by Titanium, Full Speedwall, UVO 3D, Tip Tail Rocker, Base P-Tex 4500
Vázání:  

rMotion2 12 GW, DIN 4-12, váha lyžaře cca 50-115 kg
(kvalitní vázání s kovovou výztuží paty pro sportovního až vysoce sportovního lyžaře, možnost rychlého přestavení vázání na jakoukoliv velikost boty)

Toto vázání je kompaktabilní se sjezdovými botami, které mají podrážku Grip Walk.

Popis:

Nová vysoce sportovní top univerzálka inklinující ke středně dlouhému až krátkému oblouku od Völklu - Deacon 74 Black (vyrábějí se dvě barevné varianty black a red- v naší nabídce najdete taktéž) pro sezónu 2019/2020. Točivější varianta velmi povedeného modelu Deacon 76. Konstrukce s klasickou plnědřevěnou sendvič konstrukcí Speedwall Multilayer Woodcore s Powered Titanium /3D profilovaná titanalová vrchní vrstva/ pro vyšší torzní vyzpevnění lyže. Špičkové držení na tvrdém až zledovatělém podkladu i ve velmi vysokých rychlostech, výborné chování i v měkčích podmínkách díky širšímu středu 74 mm. Dobrá tolerance odpoledních měkčích podmínek  Novinka využívající koncept průhybu lyže Tip and Tail Rocker u tohoto modelu se snahou o vysoce sportovní až závodní pojetí. Styčné body skluznice jsou posunuty blíže ke středu lyže a umožňují lepší točivost v pomalejší rychlosti a při rychlejší jízdě po zapojení celé délky dociluje lyže v delším oblouku vyšší stability.

Po vyzkoušení těchto lyží a po zkušenostech zákazníků s loňským provedením můžeme potvrdit, že se jedná o skvělou variantu lyží se snahou k univerzálnímu pojetí jízdy pro kratší až středně dlouhý oblouk pro sportovního až vysoce sportovního lyžaře. Velký pokrok ve stabilitě na hraně a pro zákazníky, kteří vyhledávají charakter slalomové lyže i do měkčích rozoraných podmínek může být tato varianta ta pravá. Jedna z nejvíce prodávaných lyží na naší kamenné  prodejně v Praze..

Jste majiteli lyží Tigershark nebo Crosstiger a hledáte náhradu za tyto starší modely? Tak to je pro tuto sezónu vyřešeno. Točivost jako Tigershark 10, určitě ještě o něco rychlejší a snadnější nakrojení oblouku díky přednímu rockeru a přitom torzní pevnost stejná nebo vyšší jako u Crosstiger Carbon nebo slalomky Racetiger Speedwall SL UVO. Velmi dobré spojení, které dlouho v kolekci Volkl výrazně chybělo.

V případě požadavku vyšší stability při vysokých rychlostech a pro charakter spíše dlouhého obřákového oblouku, doporučujeme ještě prohlédnout model Deacon 74 Pro nebo Deacon 76.

Doporučená délka: -15 cm až 0 cm k výšce postavy

Tento model si můžete na vyžádání na naší prodejně v Praze zapůjčit k vyzkoušení.

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. A zvláště u modelů, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vysokých rychlostech, je požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon, můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Vázání rMotion2
Ideální systém kolejnicového propojení lyže + vázání vyvinuté společnostmi Völkl a Marker zaručující jak snadnou montáž, tak špičkový přenos síly na hranu lyže bez jakýchkoliv ztrát.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.