volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Blizzard FIREBIRD WRC Masters Racing B + WC plate 18/19

Kód: LSS8038
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Blizzard
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 14 999 Kč s DPH
Běžná cena: 19 499 Kč
Sleva: 4 500 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Blizzard FIREBIRD WRC Masters Racing B + WC plate 18/19
Kategorie:   závodní obřačka (70% upravená, 30% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   vysoce sportovní lyžař
Rozměry:   115,5-68-98,5  (180 cm)
Délky a rádius:  

170 cm

175 cm (, rádius 17.5m)
180 cm (, rádius 18.5m)
185 cm (, rádius 19.5m)

Jádro:   plně dřevěné sedvičové
Konstrukce:   Dřevěná závodní sendvičová konstrukce; dvojité titanové zesílení; C-Spine; C-Armor; DuraTec; 100% side wall; WC Piston deska; Race Tip Profile
Vázání:   dodáme dle konkrétního požadavku, osazujeme Markrem řady 12,14,16, atd..

 

Individuální cenová nabídka na dotaz (tel.: 608 330 814 nebo na prodejně), první jakost přes výhradního dovozce pro ČR - žádné dovozy 2. a 3. jakostí,  speciální ceny pro týmy a individuální členy Lyžařského svazu!

Popis:

Závodní obřačka pro kategorii Masters ze závodního oddělení Blizzard pro sezónu 2018/2019, díky krojení i pro širší nezávodící veřejnost. Lyže s velmi kvalitní plnědřevěnou konstrukcí pro špičkový přenos síly na hranu lyže. Lepší tlumení vibrací pro klidnější průběh oblouku, osazení World Cup desky pro montáž vázání Marker.

Umíte dobře lyžovat, vozíte se rádi rychle a chcete přesné vedení v oblouku? Již Vám začíná vadit na obchodech štítky "závodní obřačká" té či oné značky a po prozkoumání parametrů zjistíte, že asi těžko může mít obřáková lyže rádius 17m ve 185cm? Tak tohle je přesný případ, že tady se jedná doopravdy o gs lyži s poctivou konstrukcí a v této sezóně dle nás s velmi povedeným dravým desingem. Lyže vhodná nejen na závody masters, ale pro svůj ještě "rozumný" rádius i pro dobře lyžující veřejnost.

Nabízíme zkušenosti v oblasti závodního lyžování a s výběrem konkrétního modelu Vám rádi poradíme.

Doporučená délka: -5 cm až +5 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

I tyto téměř dokonalé lyže je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vyšších rychlostech, je tento požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Nabízíme nejen špičkový servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

V našem sortimentu najdete na prodejně v Praze taktéž široký sortiment vybavení pro domácí servis. Individuální tvorba cen.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.