volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Blizzard Brahma 173 cm+ vázání squire 11

Kód: LSS2780
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Rossignol
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 9 900 Kč s DPH
{{cluster.nazev}}
Lyže Blizzard Brahma 173 cm+ vázání squire 11

 

Popis: 

Použitá lyže Brahma 173 cm . Rozměry 128-88-110, vázání squire 11. Stav je vynikající, lyže byla ježděna jeden týden majitelem obchodu, zatím neservisováno, záruka. 

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vysokých rychlostech, je požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. V této sezóně již mohu potvrdit, po kladných zkušenostech z minulé sezóny, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Kopírování našich stránek

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, design webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb..