volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Head WC Rebels i.SL RD Team SW JRP RDX 19/20 (120 až 156 cm) bez vázání

Kód: LSS5122
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Head
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 9 190 Kč s DPH
{{cluster.nazev}}
Lyže Head WC Rebels i.SL RD Team SW JRP RDX 19/20 (120 až 156 cm) bez vázání
Kategorie:   závodní juniorská slalomka (60% upravená, 40% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   sportovní dětský lyžař
Rozměry:    
Délky a rádius:  

120 cm (105-62-89, rádius 8,0m)
126 cm (108-62-91, rádius 8,5m)
132 cm (110-63-93, rádius 9,0m)
138 cm (110-63-93, rádius 9,0m)

144 cm (110-64-94, rádius 11m)
150 cm (110-64-94, rádius 12,1m)
156 cm (114-65-99, rádius 12,0m)

Jádro:   plně dřevěné sendvičové
Konstrukce:   sendvičová konstrukce worldcup, technologie Inteligence, závodní strukturovaná skluznice UHM C, svrchní vrstva RD Racing
Vázání:   dodáme dle konkrétního požadavku Head EVO 9 AC Race nebo Head FF EVO 11

 

Přjímáme objednávky na novou kolekci 2019/2020, minimální sleva 30% pro kluby, týmy a individuální členy Lyžařského svazu ČR. Veškeré termíny a info po tel. nebo na prodejně v Praze.

Dodáváme race sortiment pro přední týmy v ČR včetně servisní činností na strojním vybavení Montana. Zabýváme se dodávkami nejenom závodních lyží, ale i dodávkami servisního vybavení Holmenkol, Vola, atd.. Vykrýváme za zvýhodněné ceny i veškerý sortiment Leki, POC, atd..

Individuální cenová nabídka na dotaz (tel.: 608 330 814 nebo na prodejně), první jakost přes výhradního dovozce pro ČR - žádné dovozy 2. a 3. jakostí,  speciální ceny pro týmy a individuální členy Lyžařského svazu!

Popis:

Dětská závodní slalomka ze závodního oddělení Head pro sezónu 2019/2020 nejen pro závodní lyžování s velmi kvalitní plnědřevěnou konstrukcí pro špičkový přenos síly na hranu lyže. Lepší tlumení vibrací pro klidnější průběh oblouku. Výborná varianta pro děti, které tráví více času na horách a již jim nedostačují modely běžně dodávané do obchodní sítě s vypěněnou konstrukcí. Výborné držení na velmi tvrdém podkladu i ve vysokých rychlostech. Žádná crosska, ale kvalitní slalomka pro výuku jízdy ve slalomovém oblouku. Při strávení cca 1měsíce během sezóny na horách není dle našeho názoru problém, aby Vaše dítě tuto kategorii lyži nezvládlo. To nejlepší, co můžete dítěti dopřát, aby se naučilo dobře lyžovat. Jediný problém nastává, co mu koupit příště?

V případě, že se jedná o nezávodní účely a jenom hledáte lepší variantu lyží pro své sportovně laděné dítě, zamyslete se, zda slalomka je to pravé, jestli spíše nevolit obřákovou lyži.

Umí Vaše dítě lyžovat a klepou se mu nohy v rychlejší jízdě? Rozčilujete se, že není schopné jet rychleji a stabilněji táhlý oblouk? S www.lyzeseslevou.cz žádný problém. Věřte, že problém je v kvalitě lyží a bohužel sportovněji laděné děti nejsou schopny lyžařsky růst na vypěněných lyžích, které jsou v každém běžném obchodě. Zvláště od délky lyží 130 cm se vyplatí o těchto kvalitnějších variantách uvažovat. Proto od sezóny 2010 rozšiřujeme výběr o modely s plně dřevěným jádrem. Nebojte se, že budou tyto varianty příliš tvrdé, záměrně vybíráme po zkušenostech s dětským závodním lyžováním modely s měkčím průhybem. S výběrem konkrétního modelu Vám rádi poradíme.

Doporučená délka: -10 cm až -0 cm od výšky postavy

Lyže včetně desky Junior Race.

 

I tyto dokonalé dětské lyže je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vyšších rychlostech, je tento požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Nabízíme nejen špičkový servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

V našem sortimentu najdete na prodejně v Praze taktéž široký sortiment vybavení pro domácí servis. Individuální tvorba cen.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.