volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Blizzard FIREBIRD SRC Masters Racing B + WC plate 19/20

Kód: LSS6501
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Blizzard
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 16 999 Kč s DPH
Běžná cena: 19 499 Kč
Sleva: 2 500 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Blizzard FIREBIRD SRC Masters Racing B + WC plate 19/20
Kategorie:   slalomka (70% upravená - 30% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   vysoce sportovní, závodní
Rozměry:   121-68-105 mm (170 cm)
Délky a rádius:   155 cm (11.0 m), 160 cm (12.0 m), 165 cm (12.5 m), 170 cm (13.5 m)
Jádro:   dřevěná sendvičová konstrukce
Konstrukce:  

Dřevěná závodní sendvičová konstrukce; dvojité titanové zesílení; C-Spine; C-Armor; DuraTec; 100% side wall; WC Piston deska; Full Camber

Osazená deska: Marker WC Piston Plate

Vázání:   dodáme na dotaz dle požadavků, případně poradíme řadu Marker 14, 16 20, atd...

 

Popis:

Závodní slalomová lyže pro trh od Blizzardu pro sezónu 2019/2020 se závodní konstrukcí. Špičkové držení na hraně na zledovatělém podkladu i při velmi vysokých rychlostech. Univerzálnější varianta Fis slalomky. Oproti modelu Firebird SRC je tento model při stejné konstrukci osazen deskou Marker WC Piston pro lepší přenos síly na hranu a větší stabilitu.

Upravený podklad, ledový podklad, přesné vedení- to je moje.

Blizzard dnes patří k nejprogresivnějším značkám na trhu Již od roku 2010 patří do skupiny Tecnica group, která investuje do této značky až neuvěřitelné prostředky do vývoje. Radikální změny co cca dva roky a vždy posunutí hranic kam až posunout kvalitu lyží. To vše velmi kladně hodnoceno snad ve všech odborných testech-poslední roky vždy v kategoriích na předních pozicích. Prodáváme Blizzardy již od roku 1995 a za ty léta byly doby dobré i zlé, od roku 2010 jsou změny neuvěřitelné a dnes můžete vyzkoušet, když si v kolekci správně vyberete jak funguje Blizzard, když je ve skvělé formě.

Doporučená délka: -5 až -15 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon můžeme potvrdit, že jsme schopni nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

Blizzard 15/16:
Nový majitel Tecnica Group od sezóny 2010, nové konstrukce, nové geometrie prokrojení, velké investice do závodního oddělení a noví jezdci. Výsledky v posledních letech jasně ukazují, že snaha se vyplatila. Všechny testované modely se dostavají do top čtyřky. I z osobních zkušeností můžeme potvrdit, že pro mnohé lyžaře budou tyto modely velmi příjemným překvapením. Lepší držení na hraně, rychlejší odezva, stabilita v oblouku. Výborná kvalita za stále velmi rozumné ceny.

Vázání IQ Power
Ideální systém kolejnicového propojení lyže + vázání vyvinuté společnosti Blizzard a Marker zaručující jak snadnou montáž, tak špičkový přenos síly na hranu lyže bez jakýchkoliv ztrát.

Kopírovaní našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.