volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Blizzard FIREBIRD WRC 19/20 + vázání BLIZZARD XCELL 12 DEMO

Kód: LSS6503
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Blizzard
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 18 999 Kč s DPH
Běžná cena: 23 399 Kč
Sleva: 4 400 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Blizzard FIREBIRD WRC 19/20 + vázání BLIZZARD XCELL 12 DEMO
Kategorie:   obřačka (70% upravená - 30% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:   115,5-68-98,5 (180 cm)
Délky a rádius:   170 cm  (16.5 m), 175 cm (17.5 m), 180 cm (18.5 m), 185 cm (19.5 m)
Jádro:   dřevěná sendvičová konstrukce
Konstrukce:   Dřevěná závodní sendvičová konstrukce; dvojité titanové zesílení; C-Spine; C-Armor; GripWalk; DuraTec; 100% side wall
Vázání:   XCell 12 Demo, váha lyžaře cca 50-115 kg
(nové špičkové vázání od Markru pro systém IQ Power Blizzard s kovovou výztuží paty pro vysoce sportovní lyžaře ve vyšší váhové kategorii)

 

Popis:

Vysoce sportovní lyže od Blizzardu pro sezónu 2019/2020 se závodní konstrukcí Firebird WRC  vhodná na středně dlouhý až dlouhý oblouk pro jízdu převážně na upraveném terénu.Odladěná lyže konstrukčně od modelu WRC Racing WC-Piston Masters osazená deskou pro rychlé přestavení vázání. Sidewall boční hrana pro vyšší torzní tuhost lyže a lepší přenos síly na hranu. Navíc je tento model osazen karbonovým plátkem pod vázáním pro větší dynamiku lyže a lepší tlumení vibrací ve vyšších rychlostech. Geometrie lyže umožňuje celkem slušnou toleranci průjezdnosti i v měkčích podmínkách. Špičkové držení na hraně na zledovatělém podkladu i při velmi vysokých rychlostech. Vysoce sportovní charakter lyže při zachování i určité tolerance vůči chybám lyžaře. Další z top modelů pro delší oblouk, co Vám pro sezónu 2019/2020 Blizzard připravil.

U tohoto modelu pochopíte proč se tyto varianty umisťují ve všech testech na přední pozici. Jestliže máte rádi středně dlouhý až dlouhý oblouk a umíte dobře lyžovat, tak tohle je doopravdy hodně povedené. Vím, že to zní až příliš pohádkově, ale Vy kteří mne znáte, tak víte, že málokdy doporučuji nějak výrazně jeden model. U tohoto modelu a u SRC Firebird slalomky udělám vyjímku. Jede to pomalu samo, je neskutečně stabilní, dodává neskutečný pocit jistoty. Samozřejmě záleží na konkrétních požadavcích, ale tohle je pro mne prostě paráda pro dlouhý oblouk a není se potřeba stále obávat rádiusu, jak občas slýchávám na prodejně "a jak to otočím?". Snadno.

Blizzard dnes patří k nejprogresivnějším značkám na trhu Již od roku 2010 patří do skupiny Tecnica group, která investuje do této značky až neuvěřitelné prostředky do vývoje. Radikální změny co cca dva roky a vždy posunutí hranic kam až posunout kvalitu lyží. To vše velmi kladně hodnoceno snad ve všech odborných testech-poslední roky vždy v kategoriích na předních pozicích. Prodáváme Blizzardy již od roku 1995 a za ty léta byly doby dobré i zlé, od roku 2010 jsou změny neuvěřitelné a dnes můžete vyzkoušet, když si v kolekci správně vyberete jak funguje Blizzard, když je ve skvělé formě.

Doporučená délka: 0 až +10 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon můžeme potvrdit, že jsme schopni nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

Kopírovaní našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.