volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Völkl Racetiger SL PRO 20/21 + vázání xComp 16 GW

Kód: LSS2762
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 24 740 Kč s DPH
Běžná cena: 27 490 Kč
Sleva: 2 750 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Völkl Racetiger SL PRO 20/21 + vázání xComp 16 GW
Kategorie:   slalomka (špičkový výkon na upravené sjezdovce)
Lyžař:   vysoce sportovní
Rozměry:   127-68-103 (165cm)
Délky a rádius:   165 cm (12.6 m)
ádro:   celodřevěné Speedwall Multilayer Woodcore
Konstrukce:   Sandwich Sidewall, Powered by Titanium, Speedwall, UVO3D, Tip Rocker, Racefinish, Base P-Tex 4500
Vázání:  

Deska Marker WorldCup Race 10mm

Marker xComp 16 GW, DIN 5-16, váha lyžaře cca 60-145 kg
(nové vysoce kvalitní vázání s kovovou výztuží paty pro sportovní a vysoce sportovní lyžaře)

 

Popis:

Přepracovaný nový model velmi oblíbené závodní slalomky pro trh od Völklu na sezónu 2020/2021 vhodný na krátký až středně dlouhý oblouk pro jízdu na převážně upraveném terénu osazená poctivou Marker variantou desky pod vázáním WorldCup Race, která výrazně pomáhá ke zlepšení chování na tvrdém podkladu ve vysokých rychlostech při vysocesportovním pojetí jízdy. Pokračování jedné z nejlépe hodnocených slalomek dle ski testů na trhu, velmi kladně hodnocená pro svoji až neuvěřitelnou hravost. Lyže osazená vyzkoušenou vysoce kvalitní plnědřevěnou konstrukcí využívající Sandwich Sidewall s Titanalem. Oproti loňsku změna geometrie lyže s větším prokrojením a nově osazená stabilizátorem UVO3D, fungujícím ve třech směrech. Špičkové držení na hraně i na zledovatělém podkladu při velmi vysokých rychlostech. Při jízdě v neupraveném terénu je díky středu 68mm potřeba již větší kontrola lyže (oproti starším modelům došlo ke zlepšení chování v neupraveném terénu díky rozšíření středu z 66mm na 68mm a nápomocen je také přední rocker, který nejenom rychleji nakrojí oblouk, ale lépe i "vypluje" v mírně rozoraném terénu). Díky "neošizené" konstrukci je tato top slalomka velmi stabilní i v držení v táhlejším oblouku. Až neuvěřitelná snadnost přechodu z oblouku do oblouku. Dá se říci, že se jedná o to nejlepší, co lze na krátký až středně dlouhý oblouk zakoupit pro sportovního lyžaře, když pomineme RD slalomky, které je u nás možné zakoupit taktéž.

Tato lyže se vyrábí pouze v délce 165cm, v ostatních délkách pouze se systémovým uchycením vázáním rMotion.

Při vyzkoušení tohoto modelu pochopíte, proč se na svazích stále "žlutí" a co znamená "kam se podívám, tam točím".

 Budete zajisté překvapeni, že jde stále zlepšovat i již tak ideální vybavení.


Doporučená délka: -15 až -5 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon, můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.