volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Head Supershape e-Rally SW 20/21 + vázání PRD 12 GW

Kód: LSS5415
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Head
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 13 780 Kč s DPH
Běžná cena: 19 680 Kč
Sleva: 5 900 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Head Supershape e-Rally SW 20/21 + vázání PRD 12 GW
Kategorie:   allmountain (špičkový výkon na sjezdovce i v neupraveném terénu)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:   135-76-114 (170cm)
Délky a rádius:   156 cm (11.6 m), 163 cm (12.6 m), 170 cm (13.7 m), 177 cm (14.8 m)
Jádro:   celodřevěné sendvičové
Konstrukce:   Sendvičová konstrukce Worldcup, EMC, technologie inteligence, závodní strukturovaná skluznice UHM C, deska Multiflex PR Base, Speed Rocker
Vázání:   Head PRD 12 GW, DIN 4-12, váha lyžaře cca 50-115 kg
(kvalitní vázání s kovovou výztuží paty pro sportovního lyžaře s možností rychlého přestavení na jakoukoliv velikost boty)

Na vyžádání Vám rádi dodáme za příplatek vyšší řadu vázání PRD 14 pro vyšší váhovou kategorii.

Popis:

Další z nejvyšších modelů univerzální řady allmountain od Headu pro sezónu 2020/2021 Head Supershape e-Rally se závodní konstrukcí se snahou pro použití jakékoliv délce oblouků. Širší provedení modelu Supershape e-Magnum pro ještě lepší chování v měkčích podmínkách. Kvalitní plnědřevěná konstrukce vhodná i pro vyšší váhovou kategorii lyžařů se sportovními ambicemi. Lyže osazená od loňské sezóny osvědčenou technologii EMC. Systém, který dokáže ovlivnit podélnou tuhost lyže v její zadní části. Tento čip v sobě akumuluje energii, kterou automaticky vrací zpět a zvyšuje tak dynamiku lyže. Lyže jsou díky této technologii živější při výjezdu z oblouku. Výborný kompromis pro použití upravená, neupravená sjezdovka. Konstrukčně stejný model s i.Supershape Magnum v širším pojetí se středem 76mm pod botou pro lepší chování v měkčím terénu.

Celá řada Supershape doznala od předloňské sezóny nejenom nová krojení celé kolekce, ale zajisté budete překvapeni provedením horní fólie- lyže na pohled daleko luxusnější než u minulých modelů. Díky použití nové skladby jádra z různých druhů dřev se daří lyži přidat na komfortu v ovládání při zachování stále velmi dobrého chování i na tvrdém podkladu.

Vysoce sportovní charakter lyže při zachování i určité tolerance vůči chybám lyžaře. Lyže vhodná pro lyžaře, který nechce vyhraněnou obřačku ani slalomku a přesto hledá vysoce sportovní model lyže inklinující ke kratšímu oblouku s výborným chováním i v neupraveném terénu.

Doporučená délka: -15cm až -0 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. A zvláště u modelů, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vysokých rychlostech, je požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulcýh sezon můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.