volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Head WC Rebels e-GS RD Pro SW RP WCR 14 2021/2022

Kód: LSS5545
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Head
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 16 150 Kč s DPH
Běžná cena: 20 190 Kč
Sleva: 4 040 Kč
{{cluster.nazev}}
Head WC Rebels e-GS RD Pro SW RP WCR 14 2021/2022
Kategorie:   závodní obřačka (80% upravená, 20% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   vysoce sportovní lyžař
Rozměry:    
Délky a rádius:  

177 cm (106-68-90, rádius 22m)

183 cm (104-68-89, rádius 25,4m)

189 cm (104-68-89, rádius 27m)

191 cm (107-68-87, rádius 28m)

Jádro:   plně dřevěné sedvičové
Konstrukce:   sedvičová konstrukce worldcup, technologie Inteligence, závodní strukturovaná skluznice UHM C base, svrchní vrstva RD Racing, Rebel Camber, Fis approved for Continental Cup and Masters, Graphene, EMT
Vázání:  

dodáme dle konkrétního požadavku, doporučujeme Head FF Pro 14 nebo FF Pro 16, atd..

V ceně deska Raceplate WCR14

 

V ceně namontovaná deska Raceplate WCR 14 s možností montáže vázání dle Vašeho požadavku nebo dle výběru v naší kategorii "Desky, vázání". Deska je předpřipravena pro systém Head (Tyrolia) 

Přjímáme objednávky na novou kolekci 2021/2022, minimální sleva 30% pro kluby, týmy a individuální členy Lyžařského svazu ČR. Veškeré termíny a info po tel. nebo na prodejně v Praze.

Dodáváme race sortiment pro přední týmy v ČR včetně servisní činností na strojním vybavení Montana. Zabýváme se dodávkami nejenom závodních lyží, ale i dodávkami servisního vybavení Holmenkol, Vola, atd.. Vykrýváme za zvýhodněné ceny i veškerý sortiment Leki, POC, atd..

Individuální cenová nabídka na dotaz (tel.: 608 330 814 nebo na prodejně), první jakost, Head vykrýváme od roku 2017 přímo z Rakouska. Žádné dovozy 2. a 3. jakostí,  speciální ceny pro týmy a individuální členy Lyžařského svazu!

Popis:

Zcela nová závodní obřačka ze závodního oddělení Head pro sezónu 2021/2022 nejen pro závodní lyžování s velmi kvalitní plnědřevěnou konstrukcí pro špičkový přenos síly na hranu lyže. Lepší tlumení vibrací pro klidnější průběh oblouku. Širší konstrukce pod botou 68mm nabídne větší stabilitu. 

Upozorňujeme, že tuto novou variantu nelze využít jako přechodovou lyži pro mladší a starší žáky z důvodu parametru 65 mm pod botou. užší varianty najdete v našem sortimentu pod označením E-GS RD.

Umíte dobře lyžovat, vozíte se rádi rychle a chcete přesné vedení v oblouku? Tak tohle je ono. Lyže vhodná nejen na závody, ale pro svůj ještě "rozumný" rádius i pro dobře lyžující veřejnost.

Upozorňujeme na konstrukční změny v posledních letech, kdy tvary tohoto modelu jsou totožné, ale díky změnám v konstrukci (různé druhy dřeva ve skladbě lyží pro měkčí průhyb při zachování torzní tuhosti) jsou tyto lyže dnes daleko komfortnější než modely 2017/2018 a starší.

Nabízíme zkušenosti v oblasti závodního lyžování a s výběrem konkrétního modelu Vám rádi poradíme.

Doporučená délka: -5 cm až +5 cm od výšky postavy

 

I tyto téměř dokonalé lyže je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vyšších rychlostech, je tento požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Nabízíme nejen špičkový servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

V našem sortimentu najdete na prodejně v Praze taktéž široký sortiment vybavení pro domácí servis. Individuální tvorba cen.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.