volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Head Raptor WCR 4 21/22

Kód: LSS2764
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Head
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 13 800 Kč s DPH
Běžná cena: 15 890 Kč
Sleva: 2 090 Kč
{{cluster.nazev}}
Head Raptor WCR 4 21/22
Lyžař:   náročný, vysoce sportovní
Flex. index:   130 (možno nastavit 130/120)
Šíře:   91 až 95mm dle velikosti
Barva:   bílá
Botička:   Racing WCR Pro LF, Racing footbed, Laces Option, 50 mm Double power boster velcro strap
Vybavenost:   Flex performance tooning, Racing Double Canting, Rear Support tuning, Racing spoiler, RD slalom kit, FIS approved

 

Přesnou specifikaci najdete v položce dokumenty!

V kamenné prodejně v Praze Vám nabízíme i takto specifické lyž. boty začátkem sezóny ve velikostním průřezu k vyzkoušení!

Dodáváme race sortiment pro přední týmy v ČR včetně servisní činností na strojním vybavení Montana. Zabýváme se dodávkami nejenom závodních lyží, ale i dodávkami servisního vybavení Holmenkol, Vola, atd.. Vykrýváme za zvýhodněné ceny i veškerý sortiment Leki, POC, atd..

Individuální cenová nabídka na dotaz (tel.: 608 330 814 nebo na prodejně)í,  speciální ceny pro týmy, kluby a individuální členy Svazu lyžařů ČR!

Popis:

Nová špičková závodní lyžařská bota od Headu pro sezónu 2020/2021 pod označením Raptor WCR 4. Třetí nejvyšší model řady Raptor s proměnlivou flexí 130/120. Výborný přenos síly na hranu lyže díky vyšší flexi. Tvarovatená vnitřní botička. Výborná bota pro závodní lyžování pro kategorii junior nebo sportovní náročné lyžaře. Uložení nohy v lyžařské botě se šíří přes nárt 91mm až 95mm dle velikosti.

Při výběru bot platí - čím sportovněji laděný a čím těžší je lyžař, měl by si vybírat boty s vyšší flexovou hodnotou (hodnota cca flex 130 - závodní boty, cca flex 40 - turistická bota). Tato hodnota označuje tvrdost skeletu boty. Tvrdší skelet dokáže přenést daleko lépe vyvinutou sílu na hranu lyže. Naopak platí, že lehký lyžař si výběrem extra vysokých hodnot flexe může jenom ublížit.
99% bot námi prodávaného sortimentu je vybaveno plně kovovými přezkami. Dle našich zkušeností se jedná o boty většinou širší koncepce a zajišťují tedy velice pohodlné usazení nohy.

Upozornění!
Lyžařské boty nelze zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu. Boty je jednoznačně nutné vyzkoušet. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že sekce lyžařských bot bude sloužit jenom k prohlížení sortimentu, který Vám nabízíme na naší vzorkové prodejně v Praze. Při zkoušení doporučujeme mít botu na noze minimálně 20 minut, mírné nedostatky lze eliminovat tepelným tvarováním vnitřních botiček, které Vám samozřejmě také nabízíme.

Tvarování vnitřních botiček na u nás zakoupené boty je zdarma!