volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Head Supershape e-Original SW 20/21 + vázání PRD 12 GW

Kód: LSS5469
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Head
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 17 120 Kč s DPH
Běžná cena: 19 680 Kč
Sleva: 2 560 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Head Supershape e-Original SW 20/21 + vázání PRD 12 GW
Kategorie:   crosscarve-allmountain (špičkový výkon na sjezdovce i v neupraveném terénu)
Lyžař:   sportovní až vysoce sportovní
Rozměry:   129-66-107 (170cm)
Délky a rádius:   156 cm ( m), 163 cm ( m), 170 cm ( m)
Jádro:   celodřevěné sendvičové
Konstrukce:   Sendvičová konstrukce Graphene Worldcup, EMC, technologie inteligence, závodní strukturovaná skluznice UHM C, deska Multiflex PR Base, Speed Rocker
Vázání:   Head PRD 12 GW, DIN 4-12, váha lyžaře cca 50-115 kg
(kvalitní vázání s kovovou výztuží paty pro sportovního lyžaře s možností rychlého přestavení na jakoukoliv velikost boty)

 

ZVÝHODNĚNÁ CENA PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY:

15.350,- vč. DPH

(tato nižší cena Vám bude obratem potvrzena emailem při zpracování Vaší objednávky) 

 

Na vyžádání Vám rádi dodáme za příplatek vyšší řadu vázání PRD 14 pro vyšší váhovou kategorii.

Popis:

Zcela nový jeden z nejvyšších modelů univerzální řady crosscarve-allmountain od Headu pro novou sezónu 2020/2021 Head Supershape e-Original se závodní konstrukcí inklinující převážně ke krátkému až středně dlouhému oblouku. "Dá se říci crossově pojatá slalomka". U této varianty je těžko říci zda je správné zařazení slalomka nebo Crosska. Díky měkčí špičce a mírně širší koncepci oproti slalomce E-SL bude mít lepší chování v mírně rozorané sjezdovce. Kvalitní plnědřevěná konstrukce vhodná i pro vyšší váhovou kategorii lyžařů se sportovními ambicemi. Lyže osazená od loňské sezóny osvědčenou technologii EMC. Systém, který dokáže ovlivnit podélnou tuhost lyže v její zadní části. Tento čip v sobě akumuluje energii, kterou automaticky vrací zpět a zvyšuje tak dynamiku lyže. Lyže jsou díky této technologii živější při výjezdu z oblouku. Výborný kompromis pro použití upravená, mírně neupravená sjezdovka. Spolu s modelem Supershape e-Magnum jedna z nejuniverzálnějších sportovních lyží od Headu. Oproti modelu Supershape e-Magnum je tento model užší (66mm pod botou) a nabídne tak oproti e-Magnum ještě vyšší dynamiku při výjezdu z oblouku, ale zase oněco horší chování v měkčích podmínkách. Dá se charakterizovat jako "crossově pojatá slalomka". 

Celá řada Supershape doznala od předloňské sezóny nejenom nová krojení celé kolekce, ale zajisté budete překvapeni provedením horní fólie- lyže na pohled daleko luxusnější než minulé modely. Díky použití nové skladby jádra z různých druhů dřev se daří lyži přidat na komfortu v ovládání při zachování stále velmi dobrého chování i na tvrdém podkladu.

Vysoce sportovní charakter lyže při zachování i určité tolerance vůči chybám lyžaře. Lyže vhodná pro lyžaře, který nechce vyhraněnou obřačku ani slalomku a přesto hledá vysoce sportovní model lyže. Při zkrácené délce Vám nabídne slalomové prokrojení a přesto lepší toleranci vůči měkčím podmínkám než slalomka. Při požadavku středně dlouhého až delšího oblouku doporučujeme porovnání hodnot s modelem Head Supershape e-Speed.

Doporučená délka: -15 cm až -0 cm od výšky postavy

 

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. A zvláště u modelů, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vysokých rychlostech, je požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulcýh sezon můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.