volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Pláštěnka Head Race Rain Coat 2022/2023 yellow

Kód: LSS2609
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Head
Dostupnost:Objednávka, vykrytí od září 2022
Naše cena: 4 150 Kč s DPH
Běžná cena: 4 890 Kč
Sleva: 740 Kč
{{cluster.nazev}}
Pláštěnka Head Race Rain Coat 2022/2023 yellow
   
Velikost:   XS,S, M, L, XL, XXL, 3XL
Materiál:   100% Nylon, 2,5 layer lamination, regulace délky pomocí patentů
 
 

 

Při objednávce do 15.5. s vykrytím v září Vám můžeme nabídnout zvýhodněnou cenu 3.670,-Kč. Cena Vám bude potvrzena při zpracování objednávky.

Individuální cenová nabídka na dotaz (tel.: 608 330 814 nebo na prodejně),  speciální ceny pro týmy, kluby a individuální členy Svazu lyžařů ČR!

 

Popis:

Pláštěnka Head Race Flashpoint Team Raincoat yellow je vodotěsná a dostatečně dlouhá, aby vás na svahu ochránila i v tom nejhorším počasí, letos opět regulace délky pomocí patentů.

Materiál: 100% Nylon, 2,5 layer lamination, regulace délky pomocí patentů

Celopropínací s dvoucestným zipem, který je ve vrchní části kryt légou. Pevná kapuce s vertikální šnůrkou na úpravu kapuci. Stažení v pase, 2 boční kapsy, konce rukávů stažené gumou. V zadní části rozparek.

Nový model pro tuto sezónu 2022/2023 se opět vrací k možnosti zkrácení délky založením. Další novinkou je možnost dodání juniorských variant, které u nás v sortimentu najdete také.

Dodáváme race sortiment pro přední týmy v ČR včetně servisní činností na strojním vybavení Montana. Zabýváme se dodávkami nejenom závodních lyží, ale i dodávkami servisního vybavení Holmenkol, Vola, atd.. Vykrýváme za zvýhodněné ceny i veškerý sortiment Leki, POC, atd..

 

Kopírovaní našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.