volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Kastle RX12 SG FACTORY FIS WC 2021/2022 + plate 10mm

Kód: LSS8106
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Kastle
Dostupnost:Do 10 dnů
Naše cena: 29 690 Kč s DPH
{{cluster.nazev}}
Kastle RX12 SG FACTORY FIS WC 2021/2022 + plate 10mm
Kategorie:   závodní superobří obřačka (100% upravená sjezdovka)
Lyžař:   vysoce sportovní lyžař
Rozměry:    
Délky a rádius:  

SG 205 cm, rádius 40,0m
SG 212 cm, rádius 45,0m

 

Jádro:   plně dřevěné sedvičové
Konstrukce:    
Vázání:   dodáme dle konkrétního požadavku, připraveno pro montáž vázání Marker

 

Nově od sezóny 2021/2022 se stáváme distributory závodních lyží KASTLE do klubů a oddílů v ČR! Slevové programy na tel.: 608 330 814.

Kvalitní, legendární značka nově pod českým vedením pro Vás připravila zcela novou řadu závodních lyží! 

Přjímáme objednávky na novou kolekci 2021/2022, minimální sleva 30% pro kluby, týmy a individuální členy Lyžařského svazu ČR. Veškeré termíny a info po tel. nebo na prodejně v Praze.

Dodáváme race sortiment pro přední týmy v ČR včetně servisní činností na strojním vybavení Montana. Zabýváme se dodávkami nejenom závodních lyží, ale i dodávkami servisního vybavení Holmenkol, Vola, atd.. Vykrýváme za zvýhodněné ceny i veškerý sortiment Leki, POC, atd..

Individuální cenová nabídka na dotaz (tel.: 608 330 814 nebo na prodejně), první jakost přes výhradního dovozce pro ČR - žádné dovozy 2. a 3. jakostí,  speciální ceny pro týmy a individuální členy Lyžařského svazu!

Popis:

Závodní SG lyže ze závodního oddělení Kastle pro sezónu 2021/2022 s velmi kvalitní plnědřevěnou konstrukcí pro špičkový přenos síly na hranu lyže.

Nabízíme zkušenosti v oblasti závodního lyžování a s výběrem konkrétního modelu Vám rádi poradíme.

Doporučená délka:

 

I tyto téměř dokonalé lyže je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vyšších rychlostech, je tento požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Nabízíme nejen špičkový servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

V našem sortimentu najdete na prodejně v Praze taktéž široký sortiment vybavení pro domácí servis. Individuální tvorba cen.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.