volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Kastle RX12 GS FACTORY FIS MASTERS 2022/2023 + plate 10mm

Kód: LSS8106
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Kastle
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 26 490 Kč s DPH
{{cluster.nazev}}
Kastle RX12 GS FACTORY FIS MASTERS 2022/2023 + plate 10mm
Kategorie:   závodní obřačka (80% upravená, 20% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   vysoce sportovní lyžař
Rozměry:    
Délky a rádius:  

183 cm, 114-68-95, rádius 20,2m

185 cm, rádius 27,8 m

 

Jádro:   plně dřevěné sedvičové
Konstrukce:   varianta SOFT a HARD
Vázání:   dodáme dle požadavku, připraveno pro montáž vázání řady Marker

 

Nově od sezóny 2021/2022 se stáváme distributory závodních lyží KASTLE do klubů a oddílů v ČR! Slevové programy na tel.: 608 330 814.

Kvalitní, legendární značka nově pod českým vedením pro Vás připravila zcela novou řadu závodních lyží! 

Navíc bude od konce září tento model připraven na prodejně pro porovnání ve variantě SOFT nebo HARD!

Přjímáme objednávky na novou kolekci 2022/2023, minimální sleva 30% pro kluby, týmy a individuální členy Lyžařského svazu ČR. Veškeré termíny a info po tel. nebo na prodejně v Praze.

Dodáváme race sortiment pro přední týmy v ČR včetně servisní činností na strojním vybavení Montana. Zabýváme se dodávkami nejenom závodních lyží, ale i dodávkami servisního vybavení Holmenkol, Vola, atd.. Vykrýváme za zvýhodněné ceny i veškerý sortiment Leki, POC, atd..

Individuální cenová nabídka na dotaz (tel.: 608 330 814 nebo na prodejně), první jakost, Head vykrýváme od roku 2017 přímo z Rakouska. Žádné dovozy 2. a 3. jakostí,  speciální ceny pro týmy a individuální členy Lyžařského svazu!

Popis:

Závodní obřačka ze závodního oddělení Kastle pro sezónu 2021/2022 nejen pro závodní lyžování s velmi kvalitní plnědřevěnou konstrukcí pro špičkový přenos síly na hranu lyže. Lepší tlumení vibrací pro klidnější průběh oblouku. Výborná varianta i jako přechodová volba pro starší žáky mezi juniorkama a Fis men  nebo women 30m.

Umíte dobře lyžovat, vozíte se rádi rychle a chcete přesné vedení v oblouku? Tak tohle je ono. Lyže vhodná nejen na závody, ale pro svůj ještě "rozumný" rádius i pro dobře lyžující veřejnost.

Nabízíme zkušenosti v oblasti závodního lyžování a s výběrem konkrétního modelu Vám rádi poradíme.

Doporučená délka: -5 cm až +5 cm od výšky postavy

I tyto téměř dokonalé lyže je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vyšších rychlostech, je tento požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Nabízíme nejen špičkový servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

V našem sortimentu najdete na prodejně v Praze taktéž široký sortiment vybavení pro domácí servis. Individuální tvorba cen.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.