https://www.traditionrolex.com/15
volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Kastle RX12 SL FACTORY FIS 2022/2023 + plate 10mm (157cm)- Soft, Hard

Kód: LSS8108
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Kastle
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 13 930 Kč s DPH
Běžná cena: 19 890 Kč
Sleva: 5 960 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Kastle RX12 SL FACTORY FIS 2022/2023 + plate 10mm (157cm)- Soft, Hard
Kategorie: závodní juniorská slalomka (60% upravená, 40% neupravená sjezdovka)
Lyžař: sportovní dětský lyžař
Rozměry:  
Délky a rádius: 157 cm (117-66-102, rádius 11,6m)
 
Jádro: plně dřevěné sendvičové
Konstrukce:  
Vázání: dodáme za zvýhodněných podmínek dle konkrétního požadavku, deska připravena pro montáž vázání řady Marker

 

Nově od sezóny 2021/2022 se stáváme distributory závodních lyží KASTLE do klubů a oddílů v ČR jako partneři firmy Levelsportkoncept! Slevové programy na tel.: 608 330 814.

Kvalitní, legendární značka nově pod českým vedením pro Vás připravila zcela novou řadu závodních lyží! 

Možno dodat variantu soft nebo hard. Upřesnění po tel. 608 330 814.

Dodáváme race sortiment pro přední týmy v ČR včetně servisní činností na strojním vybavení Montana. Zabýváme se dodávkami nejenom závodních lyží, ale i dodávkami servisního vybavení Holmenkol, Vola, atd.. Vykrýváme za zvýhodněné ceny i veškerý sortiment Leki, POC, atd..

Individuální cenová nabídka na dotaz (tel.: 608 330 814 nebo na prodejně), první jakost přes výhradního dovozce pro ČR - žádné dovozy 2. a 3. jakostí,  speciální ceny pro týmy a individuální členy Lyžařského svazu!

Popis:

Juniorská závodní slalomka ze závodního oddělení Kastle pro sezónu 2022/2023 nejen pro závodní lyžování s velmi kvalitní plnědřevěnou konstrukcí pro špičkový přenos síly na hranu lyže. Výborná varianta pro juniory, kteří tráví více času na horách a již jim nedostačují modely běžně dodávané do obchodní sítě s vypěněnou konstrukcí. Výborné držení na velmi tvrdém podkladu i ve vysokých rychlostech. Žádná crosska, ale kvalitní slalomka pro výuku jízdy ve slalomovém oblouku. Při strávení cca 1měsíce během sezóny na horách není dle našeho názoru problém, aby Vaše dítě tuto kategorii lyži nezvládlo. To nejlepší, co můžete dítěti dopřát, aby se naučilo dobře lyžovat. Jediný problém nastává, co mu koupit příště?

V případě, že se jedná o nezávodní účely a jenom hledáte lepší variantu lyží pro své sportovně laděné dítě, zamyslete se, zda slalomka je to pravé, jestli spíše nevolit obřákovou lyži.

Umí Vaše dítě lyžovat a klepou se mu nohy v rychlejší jízdě? Rozčilujete se, že není schopné jet rychleji a stabilněji táhlý oblouk? S www.lyzeseslevou.cz žádný problém. Věřte, že problém je v kvalitě lyží a bohužel sportovněji laděné děti nejsou schopny lyžařsky růst na vypěněných lyžích, které jsou v každém běžném obchodě. Zvláště od délky lyží 130 cm se vyplatí o těchto kvalitnějších variantách uvažovat. Proto od sezóny 2010 rozšiřujeme výběr o modely s plnědřevěným jádrem. Nebojte se, že budou tyto varianty příliš tvrdé, záměrně vybíráme po zkušenostech s dětským závodním lyžováním modely s měkčím průhybem. S výběrem konkrétního modelu Vám rádi poradíme.

Doporučená délka: -10 cm až -0 cm od výšky postavy

Lyže včetně desky Marker Plate 10mm.

 

I tyto dokonalé dětské lyže je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vyšších rychlostech, je tento požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Nabízíme nejen špičkový servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

V našem sortimentu najdete na prodejně v Praze taktéž široký sortiment vybavení pro domácí servis. Individuální tvorba cen.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.