volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyžařské boty Tecnica Mach1 LV 130 TD 21/22

Kód: LSS2632
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Tecnica
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 12 899 Kč s DPH
Běžná cena: 14 299 Kč
Sleva: 1 400 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyžařské boty Tecnica Mach1 LV 130 TD 21/22
Lyžař:   náročný, vysoce sportovní
Flex. index:   130
Šíře:   98mm
Barva:   oranžová-černá
Botička:   HIGH PERFORMANCE- full C.A.S.
(odnímatelný náklonový klín, kluzný jazyk s nastavitelnou pozicí, klíny pro "napasování v oblasti kotníků, protiskluzové provedení v oblasti paty a kotníku, špička v provedení lycra a neoprén)
Vybavenost:   oboustranný canting, QuickInstep, C.A.S Shell


Popis:

Označení modelů Tecnica dle šíře chodidla:

HV - nejširší varianta 103mm, MV - širší varianta 100mm, LV - užší varianta 98mm

Vyráběné velikosti: MP 240-310

 

Nová špičková vysoce sportovní lyžařská bota od jedné z nejlépe hodnocené značky na trhu Mach 1 LV 130. Nový tvar vnitřní botičky, snaha o ještě větší komfort než na jaký jste byli zvyklí. Nejvyšší model nové řady Tecnica Mach 1, nástupce velmi oblíbené řady Demon. Výborný přenos síly na hranu lyže díky vysoké flexi 130. Vysoce komfortní tvarovatená vnitřní botička. Výborná bota pro razantního lyžaře nebo vyšší váhovou kategorii. Zcela nová koncepce rozložení různé tvrdosti dílů skeletu pro přesný přenos síly na hranu při zachování komfortního uložení nohy v lyžařské botě se šíří přes nárt 98mm.

T-Drive 

Výztuha zadního panelu ke zlepšení přenosu síly na hranu lyže, zlepšení dynamiky, lepší vratná síla při přechodu z oblouku do oblouku.

Technologie C.A.S Shell

umožnuje dokonaleji upravit skelet lyžařských bot pro různou anatomii nohy. Vytahování - zvětšení prostoru, materiál lze zahřát a následně je vytažen v problémových místech skeletu. Broušení - materiál je z vnitřní strany broušen v problémových místech skeletu.

Při výběru bot platí - čím sportovněji laděný a čím těžší je lyžař, měl by si vybírat boty s vyšší flexovou hodnotou (hodnota cca flex 130 - závodní boty, cca flex 40 - turistická bota). Tato hodnota označuje tvrdost skeletu boty. Tvrdší skelet dokáže přenést daleko lépe vyvinutou sílu na hranu lyže. Naopak platí, že lehký lyžař si výběrem extra vysokých hodnot flexe může jenom ublížit.
99% bot námi prodávaného sortimentu je vybaveno plně kovovými přezkami. Dle našich zkušeností se jedná o boty většinou širší koncepce a zajišťují tedy velice pohodlné usazení nohy.

Upozornění!
Lyžařské boty nelze zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu. Boty je jednoznačně nutné vyzkoušet. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že sekce lyžařských bot bude sloužit jenom k prohlížení sortimentu, který Vám nabízíme na naší vzorkové prodejně v Praze. Při zkoušení doporučujeme mít botu na noze minimálně 20 minut, mírné nedostatky lze eliminovat tepelným tvarováním vnitřních botiček, které Vám samozřejmě také nabízíme.

Tvarování vnitřních botiček na u nás zakoupené boty je zdarma!