volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Blizzard Sheeva 110 cm + vázání IQ 4.5

Kód: LSS5527
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Blizzard
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 1 990 Kč s DPH
{{cluster.nazev}}
Blizzard Sheeva 110 cm  + vázání IQ 4.5
Použitá lyže    
Stav:   použitá lyže,  dobrý
     
Kategorie:   (60% upravená, 40% neupravená sjezdovka)
Lyžař:   turisticko-sportovní dětský lyžař
     
Délky a rádius:   110 cm
 
Jádro:    
Konstrukce:    
Vázání:    IQ 4.5

Popis:

Dětská použitá lyže 110cm v dobrém stavu.

 

I tyto dokonalé dětské lyže je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vyšších rychlostech, je tento požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Nabízíme nejen špičkový servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum.

V našem sortimentu najdete na prodejně v Praze taktéž široký sortiment vybavení pro domácí servis. Individuální tvorba cen.

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.