volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Leki hole WCR GS 3D 23/24 - Trigger 3D

Kód: LSS2961
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Leki
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 2 790 Kč s DPH
Běžná cena: 3 140 Kč
Sleva: 350 Kč
{{cluster.nazev}}
Leki hole WCR GS 3D 23/24 - Trigger 3D
   
Délky: 120 - 140 cm
Barva: červená
Průměr: 18*0,8 mm AF
Materiál: HTS 6.5, Airfoil

 

Popis:

Závodní obřákové hole jednoho z předních výrobců holí - Leki WCR GS 3D. Výraznější barvy. Vysoká pevnost materiálu a velmi velká odolnost nástřiku holí je jednou z předností, který tento model nabízí. Další předností je osazení kvalitních hrotů, které Vás nezklamou ani na tvrdém podkladu. V případě požadavku na užší model 16 mm, volte model Leki Worldcup Racing GS TBS, který Vám na vyžádání taktéž dodáme.Samozřejmostí je osazení systému Trigger 3D - nově od sezóny 20/21 s možností vypnutí ve třech směrech.

Trigger 3D
Unikátní rychloupínací systém přichycení hůlky k rukavici pomocí očka v rukavici (Leki rukavice přizpůsobené pro tento systém) nebo použití přiloženého poutka pro nasazení na jakoukoliv rukavici. Jedinečný bezpečnostní systém, který si velmi rychle oblíbíte. Univerzální poutko na jakoukoliv rukavici v ceně holí.

Dodáváme race sortiment pro přední týmy v ČR včetně servisní činností na strojním vybavení Montana. Zabýváme se dodávkami nejenom závodních lyží, ale i dodávkami servisního vybavení Holmenkol, Vola, atd.. Vykrýváme za zvýhodněné ceny i veškerý sortiment Leki, POC, atd..


.