https://www.traditionrolex.com/15
volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyžařské boty Tecnica Mach Sport 100 LV GW 23/24

Kód: LSS5136
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Tecnica
Dostupnost:Skladem
Naše cena: 7 599 Kč s DPH
Běžná cena: 9 499 Kč
Sleva: 1 900 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyžařské boty Tecnica Mach Sport 100 LV GW 23/24
Lyžař: sportovní
Flex. index: 100
Šíře: 98mm
Barva: black
Botička: Sport - N.F.S
(v nártové části skeletu je mekčí materiál, který i při nižších teplotách usnadňuje nazování a vyzouvání lyžařských bot, protiskluzové provedení v oblasti paty a kotníku, špička v provedení lycra a neoprén)
Vybavenost: oboustranný canting, double QuickInstep, C.A.S System

 

Popis:

Označení modelů Tecnica dle šíře chodidla:

HV - nejširší varianta, MV - širší varianta 100mm, LV - užší varianta 98mm

Vyráběné velikosti: MP 240-310

 

Sportovní lyžařská bota od jedné z nejlépe hodnocené značky na trhu Tecnica Mach1 100 LV GW. Nástupce velmi oblíbené řady Demon 100. Dobrý přenos síly na hranu lyže díky  flexi 100.  Vysoce komfortní tvarovatená vnitřní botička. Výborná bota pro razantního lyžaře nebo vyšší váhovou kategorii. Zcela nová koncepce rozložení různé tvrdosti dílů skeletu pro přesný přenos síly na hranu při zachování komfortního uložení nohy v lyžařské botě se šíří přes nárt 98mm.

Podrážka GripWalk z měkčené pryže s jemným vzorkem zvyšuje komfort a bezpečnost chůze bez lyží.

Technologie C.A.S Shell

umožnuje dokonaleji upravit skelet lyžařských bot pro různou anatomii nohy. Vytahování - zvětšení prostoru, materiál lze zahřát a následně je vytažen v problémových místech skeletu. Broušení - materiál je z vnitřní strany broušen v problémových místech skeletu.

Na naší prodejně nejlépe prodávaná kategorie bot. Výborný kompromis kvalitní sportovní boty s pohodlným uložením nohy! Zastavte se na naší prodejně a vyzkoušejte, že nemusíte v botách trpět při požadavku přesného vedení lyží v oblouku.

Při výběru bot platí - čím sportovněji laděný a čím těžší je lyžař, měl by si vybírat boty s vyšší flexovou hodnotou (hodnota cca flex 130 - závodní boty, cca flex 40 - turistická bota). Tato hodnota označuje tvrdost skeletu boty. Tvrdší skelet dokáže přenést daleko lépe vyvinutou sílu na hranu lyže. Naopak platí, že lehký lyžař si výběrem extra vysokých hodnot flexe může jenom ublížit.
99% bot námi prodávaného sortimentu je vybaveno plně kovovými přezkami. Dle našich zkušeností se jedná o boty většinou širší koncepce a zajišťují tedy velice pohodlné usazení nohy.

Upozornění!
Lyžařské boty nelze zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu. Boty je jednoznačně nutné vyzkoušet. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že sekce lyžařských bot bude sloužit jenom k prohlížení sortimentu, který Vám nabízíme na naší vzorkové prodejně v Praze. Při zkoušení doporučujeme mít botu na noze minimálně 20 minut, mírné nedostatky lze eliminovat tepelným tvarováním vnitřních botiček, které Vám samozřejmě také nabízíme.

Tvarování vnitřních botiček na u nás zakoupené boty je zdarma!