https://www.traditionrolex.com/15
volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Lyže Völkl Racetiger GS Master 23/24 + vázání XComp 16 GW

Kód: LSS7317
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: Völkl
Dostupnost:Na dotaz
Naše cena: 27 530 Kč s DPH
Běžná cena: 30 590 Kč
Sleva: 3 060 Kč
{{cluster.nazev}}
Lyže Völkl Racetiger GS Master 23/24 + vázání XComp 16 GW
Kategorie: "závodní" obřačka (špičkový výkon na upravené sjezdovce)
Lyžař: vysoce sportovní
Rozměry: 115-67-98 mm
Délky a rádius: 173 cm (16.4 m), 178 cm (17.5 m), 183 cm (18.6 m)
Jádro: celodřevěné World Cup Ash Woodcore,3D.Glass
Konstrukce: Tailored Carbon Tips
3D.Glass
Tip Rocker
World Cup Ash Woodcore
Vázání: 

Deska Marker WC Plate 10 mm +

vázání Marker Xcomp 16, DIN 5-16, váha lyžaře cca 60-145 kg
(vysoce kvalitní vázání s kovovou výztuží paty pro sportovní a vysoce sportovní lyžaře)

 

Popis:

Nový model závodní obřačky pro trh od Völklu na sezónu 2023/2024 Völkl Racetiger GS Master osazený WorldCup Race deskou, která výrazně zlepšuje chování na tvrdém podkladu při vyšších rychlostech, vhodný na středně dlouhý až dlouhý oblouk pro jízdu na převážně upraveném až zledovatělém terénu. Nástupkyně Racetiger GS Pro, výborně hodnocené lyže nejen dle skitestů, ale hlavně širokou veřejností. Lyže osazená vyzkoušenou vysoce kvalitní plnědřevěnou konstrukcí využívající Sandwich Sidewall s Titanalem. Špičkové držení na hraně i na zledovatělém podkladu při velmi vysokých rychlostech. Vysoce sportovní charakter lyže. Dá se říci, že se jedná o to nejlepší, co lze na středně dlouhý až dlouhý oblouk zakoupit pro sportovního až vysoce sportovního lyžaře.

Široké pláně, urolbovaná tvrdá sjezdovka a méně lidí - tak tady je tato lyže doma. Pryč je ovšem doba, kdy měla závodní obřačka pro trh rádius 25m a více. Dnes jsou tyto modely se širší geometrii 67 mm pod botou a rádiusem cca 17,5 m u nejprodávanější délky 178 cm velice komfortní variantou pro sportovní svezení ve vyšších rychlostech a lyžař nemusí být žádný závodník, aby tyto modely zvládl. Tyto "závodní lyže", které se dodávají do běžného prodeje nemají nic společného s lyžemi určenými pro skutečné závodní lyžování. Jediné co je stejné je tak horní fólie. Na druhou stranu - potřebujete doopravdy závodní lyži? Jestliže ano, rádi Vám s výběrem poradíme a díky zkušenostem ze závodního lyžování Vám rádi tento materiál za zvýhodněných podmínek dodáme.

Nové uložení různých druhů dřev, osazení předního rockeru pro snažší zahájení oblouku. Odvaha Völklu tak radikálně měnit předloni oblíbenou lyži je až překvapující, ale věřte, že tato změna se povedla a posunula hranici spokojenosti zase o něco výše. Lyži máme již osobně vyzkoušenou a možná budete mile zaskočeni jak se dá zlepšit již tak povedenou lyži z minulých sezón.

Doporučená délka: -5 až +10 cm od výšky postavy

 

Tento model se vyrábí pouze v délkách 173, 178, 183 cm..

Poradenství a cena:

Naší prioritou je odborné poradenství, individuální přístup a servis na kamenné prodejně v Praze, kterou provozujeme od roku 1995. E-shop je snaha o přehled části sortimentu, který nabízíme. Pro aktuální cenovou nabídku a radu ohledně výběru lyží a ostatního sortimentu nás prosím kontaktujte.

 

Nezapomínejte ovšem, že i dokonalou lyži je možné zkazit špatným servisem. Až 30% charakteru lyže dělá servis. A zvláště u lyží, kde se kalkuluje s požadavkem na špičkové držení na hraně ve vysokých rychlostech, je požadavek na kvalitní servis o to větší. Proto jsme v posledních letech kladli nejvíce důraz na zlepšení servisní činnosti naší firmy. Po kladných zkušenostech z uplynulých sezon, můžeme potvrdit, že jsme schopni Vám nabídnout špičkový servis Vašich lyží za rozumné ceny. Poradíme s úhlováním, strukturou, opravou, atd.. Nabízíme nejen servis na strojích Montana, ale i ruční servis prováděný profesionálem se zkušenostmi s úpravou lyží v závodech světového poháru. Více o našem servisu zde.

Vyzkoušejte náš servis a uděláme pro Vaše lyže maximum!

 

Kopírování našich stránek.

Upozorňujeme, že webové stránky nebo jakákoliv jejich část, obrázky produktů, popisy produktů včetně technických údajů, desing webových stránek jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.