volkl
head
blizzard
tecnica
holmenkol
poc
leki

Všechny modely 2019/2020 přesunuty do výprodejové kategorie http://lyzeseslevou.cz/lyze-vyprodej-2020-a-starsi/85/prvni/

Připravujeme pro Vás stejně jako v minulých sezónách nabídku nových modelů na sezónu 2020/2021, kterou budeme postupně doplňovat. Nové modely lyží nadcházející sezóny na prodejně stejně jako v minulých letech vždy již v únoru probíhající sezóny!!!

S výběrem Vám v případě zájmu rádi poradíme. Jsme Vám k dispozici jak na naší prodejně v Praze, tak Vám rádi pomůžeme s výběrem i na tel. čísle 608 330 814.

Na veškeré námi prodávané lyže s osobním odběrem na prodejně v Praze nabízíme možnost montáže a seřízení vázání ZDARMA. K tomuto úkonu potřebujeme jednu Vaši botu a údaje potřebné k seřízení vázání - váhu, výšku, lyžařskou zdatnost a věk.
Kamennou prodejnu v Praze provozujeme již od roku 1995 a díky zkušenostem i v oblasti závodního lyžování jsme Vám schopni s výběrem odborně poradit. Snažíme se i o kontrolu cenové relace na internetu a poté Vám nabídnout požadovaný model za co možná nejvýhodnější cenu!